Reagujte bez životopisu

Payroll Data analyst

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozumíš si s čísly a domluvíš se Anglicky? ČTI DÁL a staň se součástí mezinárodní společnosti!

Na této pozici Tě čeká:
-Práce s mzdovou agendou, kontrola a analýza dat
- Komunikace anglicky slovem i písmem
-Spolupráce s HR a finančním týmem ohledně mezd a bonusů
-Práce v Microsoft Excel a interním systému
-Zajištění včasného a správného vyplácení mezd
-Spolupráce s účetním oddělením a poskytování doplňujících podkladů

Co potřebujeme abys měl/měla:
-Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oblasti financí, HR, controlingu…
-Zkušenosti s analýzou mzdových dat
-Dobrá znalost práce v Microsoft Excel
-Anglický jazyk na úrovni B2 slovem i písmem
- Dobré komunikační dovednosti a analytické myšlení
-Znalost pravidel českého mzdového systému výhodou
-Základní zkušenosti s účetnictvím výhodou
- Zkušenosti s Power BI / SQL / OLAP výhodou

Co Ti můžeme nabídnout:
-Možnost kariérního růstu
-Rychlé zvýšení platu v závislosti na pracovních výsledcích
-5 týdnů dovolené a 5 sick days
-Školení a osobnostní rozvoj v soft and hard skills, jazykové kurzy
-Multisport karta
-Měsíční příspěvek 800kč ve formě kreditu na Benefit plus card
-Práce ve stabilní mezinárodní firmě
-Inspirativní multikulturní prostředí

Oslovila Tě tato pracovní nabídka? Skvělé, v tom případě mi neváhej zaslat Tvoje CV na email [email protected] nebo mě můžeš kontaktovat na tel. čísle +420 607 007 024.

Budu se těšit a přeji krásný den,
Anna-Marie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Payroll

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Mírně pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4189207  Datum zveřejnění: 23.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc