Marketingový manažer

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Planá u Českých Budějovic, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvorba marketingového mixu a plánu
Spolupráce na strategii on-line prodeje společně s externím partnerem
Vyhodnocení kampaní
Marketing management uvnitř společnosti
Spolupráce na branding a brand positioning značek EVOLVEO a Salente
Spolupráce na rozvoji vizuální identity značek
Správa a rozvoj affiliate marketingu
Řízení profesí Grafik, Spráce Shoptet a Pracovník zákaznické podpory
Pomoc s nápady na kreativu pro kampaně

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda: 50.000,- - 80.000,-

Penzijní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele
Dovolená 5 týdnů, Sick days 5 dnů
Stravenkový paušál
Firemní akce
Individuální rozvržení pracovní doby
Možnost občasné práce z domova
Možnost si napracovat hodiny
Zahraniční pracovní cesty

ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE PŘÍMO DO FIRMY P. PETRLÍKOVI NA E-MAIL:
[email protected]
724569435

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Distributor výpočetní techniky a spotřební elektroniky Abacus Electric, s.r.o. je českou společností založenou v roce 1992 se sídlem v Plané u Českých Budějovic a s obchodním zastoupením v Ostravě a Praze. Společnost je držitelem certifikátu ISO-9001 a je aktivní na trzích ČR., SK, PL a HU. Více na www.evolveo.com a www.salente.eu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe v marketingu alespoň 2 roky
Všeobecný přehled v oblasti on-line marketingu (affiliate marketing, výkonnostní marketing, positioning, marketingový mix, komunikační mix, public relations, SEO, mediaplán, Google Ads, Google Analytics, …)
Manažerské schopnosti
Strategické myšlení
Grafické cítění, kreativita (nápady pro kampaně, …)
Základy práce v nějakém grafickém sw (PhotoShop, Corel Photo-Paint, …)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4232280  Datum zveřejnění: 6.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc