Operátor/ka ve výrobně! Nástupní bonus 10.000,-Kč!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Opava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● Obsluha výrobních linek
● Manipulace se zbožím
● Balení a expedice sušenek
● Udržovat pracovní prostor čistý a uklizený
● Hledět na bezpečnost při práci

Zaměstnanecké výhody, benefity

● Mzdu až 26.000Kč měsíčně
● Od 01.05.2022 navýšení mzdy!
● Bonus za 10.000 Kč za 3 měsíce bez absencí
● Prémie za splnění měsíčního plánu
● Docházkový bonus
● Příplatky za směny
● bonus za doporučení nového kolegy
● Ochranné pomůcky hrazené zaměstnavatelem
● Dotované stravování a nápoje (30 Kč/jídlo)
● Firemní výrobky za symbolické ceny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● Ochota pracovat ve směnném provozu
● Plnoletost
● Spolehlivost
● Potravinářský průkaz výhodou (pokud jej nemáte, pomůžeme Vám ho získat)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4353217  Datum zveřejnění: 13.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc