Reagujte bez životopisu

Operátor CNC - až 40 000 Kč + až 50 000 Kč náborový příspěvek

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• 3 směnný provoz
• Obsluha CNC strojů
• Odpovědnost za kvalitu jednotlivých dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náborový příspěvek až 50.000Kč

Mzda/příplatky
Mzda po šesti měsících až 40.000 Kč (v závislosti na směnném modelu)
Celková výše mzdy se skládá ze základního hodinového tarifu od 164,5 Kč/h do 207,8 Kč/h dle seniority a již zahrnuje příplatky:

• příplatky za práci odpoledne 7 Kč/hod. (cca 263 Kč/týden)
• příplatky za práci v noci 45 Kč/hod. (cca 1920Kč/týden)
• příplatky za směnný model 20S – 8 Kč/hod (cca 1380Kč/měsíc)

• příplatky SO 28,8 % z tarifní mzdy (cca 33 Kč/hod ), NE 38,4 % z tarifní mzdy (cca 44 Kč/hod)

Benefity
• možnost čerpání slev na zaměstnaneckou kartu
• dotované stravné (noční zdarma, denní stravné od 16,5 Kč)
• veškeré ochranné pracovní pomůcky
• parkování před firmou
• možnost odměny za výkon – najde-li zaměstnanec potencionální vadu výrobku (zabrání reklamaci, bonusy za zlepšovací nápady)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta v Jihlavě hledáme schopné obraběče CNC strojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Automotive

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání ve strojírenském nebo příbuzném oboru
Ochotu učit se novým věcem
Schopnost pracovat v týmu i samostatně
Pracovat ve 3. směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4368084  Datum zveřejnění: 28.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc