Finanční účetní mzda až 35 000 Kč!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Březhradská, Hradec Králové, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
12.9.2022
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• junior účetní
• účtování prvotních dokladů (faktury, bankovní výpisy, pokladna, interní doklady)
• kontrola stavu materiálu, objednávání
• zpracování statistik
• běžná administrativní činnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí menší společnosti s rodinnou a přátelskou atmosférou
• flexibilní pracovní doba
• dlouhodobá stabilní práce přímo v Hradci Králové
• pečlivé zaškolení
• malý, ochotný a příjemný kolektiv
• HPP
• bezplatné stravování
• výuka angličtiny
• poukázky FlexiPass

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Módní značka byla založená ve Švédsku v roce 1954 se sídlem v Boras. Sortiment se skládá z módy pro ženy i muže a bytového textilu.
Zboží si zákazníci mohou objednat prostřednictvím tištěných katalogů a internetového obchodu.
Po úspěšné akvizici několika evropských společností z německého koncernu Quelle v lednu 2010 má módní značka Cellbes zastoupení už v 9 zemích.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4422264  Datum zveřejnění: 11.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc