Greenlight expert - podpora partnerských řidičů v nadnárodní společnosti

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Profesionální podpora pro partnerské řidiče a pomoc při řešení jejich dotazů (osobně i online)
- Aktivní pomoc a poskytování informací novým řidičům během náborového procesu
- Rozvoj důvěry ve firemní značku mezi partnerskými řidiči
- Účast při vývoji partnerské aplikace a interních procesů za účelem jejich zefektivnění
- Udržování přehledu o novinkách a procesech ve firemní politice, které se týkají našich partnerů
- Spolupráce s interními odděleními za účelem zefektivnění našich firemních procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Moderní kancelář na stanici metra Křižíkova
- Pracovní dobu od 9 do 18 hodin s 1h obědovou pauzou
- Stravování hrazené zaměstnavatelem
- Práci v nadnárodní společnosti s kvalitním zázemím
- Možnost převést nevybrané dny dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

V Praze na Karlíně budujeme tým snů, který zvládne efektivně podporovat naše partnerské řidiče. Během úředních hodin se mohou naši partneři proškolit v používání naší interní platformy. Náplní práce Greenlight Experta bude asistence při registraci a poskytování podpory novým partnerům. Práce v naší společnosti Vám pomůže nahlédnout do všedního procesu v nadnárodní, moderní a technologicky uznávané společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Customer support

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Výbornou úroveň českého jazyka
- Anglický jazyk na úrovni B2
- Zájem a vášeň pro práci
- Schopnost efektivně a klidně řešit vzniklé situace
- Motivaci pomáhat lidem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4423701  Datum zveřejnění: 13.9.2022