Nástrojář - senior_nástup možný ihned!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Prostějov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Detekce, zodpovědnost a vykonávání preventivní údržby/opravy/optimalizace strojních zařízení a nástrojů (forem, nářadí, měřících zařízení apod.)
- Podpora činnosti externí firmy skrze opravy strojů
- Spolupráce při plánování víkendových prací s koordinátorem vlastního úseku nebo na vytváření zlepšení v oblasti své práce
- Reporting provedených prací, pravidelná revize stavu skladovaných náhradních dílů pro strojní zařízení a další

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Více směnný provoz (3. směny, Po-Pá)
- Adekvátní mzdové ohodnocení dle zkušeností
- Možnost navýšení mzdového ohodnocení po zaučení a v průběhu doby strávené ve firmě!!!
- Příplatky za směny, osobní ohodnocení apod.
- 22 dní dovolené
- Moderní a přátelské pracovní prostředí
- Práce v mezinárodní a stabilní společnosti
- Zaškolení na úvodu
- Firemní akce (teambuildingy apod.)
- Stravenky/Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport a kulturu (např. Flexipass)
- Možnost kariérního růstu
- Vhodné i pro absolventy s technicky zaměřeným vzděláním

Informace o náboru

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Běla

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Máte zkušenost se stroji, strojního zařízení či z hydrauliky a mechaniky? Máte zkušenosti z automotive oblasti? Máte navíc zkušenost s údržbou/ opravami strojů apod.? Chcete být součástí mezinárodní společnosti, která vyrábí do celého světa a jedná se zákazníky napřímo? Pak čtěte dál, neboť hledáme možná právě Vás! :)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

automobilový průmysl, výroba, technika, technologie, průmysl, logistika, design výrobků

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání, vyučení (ideálně technického směru)
- Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok – automotive průmyslu, ideálně oblast vstřikování plastů či lakovna
- Znalost strojního zařízení, hydrauliky, pneumatiky a mechaniky
- Alespoň základní znalost AJ (min. A1), výhodou znalost základů španělštiny
- Komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, týmová práce, proaktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Běla Mikulášková
Tel.: +420724373688
E-mail: poslat životopis
ID: 4456962  Datum zveřejnění: 2.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc