Projektant plynovodů- absolventi, flexibilní pracovní doba

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Projektování převážně plynovodů, přípojek a jejich staveb
• Posuzování podkladů a předprojektové dokumentace
• Občasný výjezd služebním automobilem na místo výstavby po Moravskoslezském kraji
• Zpracování projektové dokumentace včetně dodatků, případných změn v projektu, apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 25 dnů dovolené
• 5 dnů osobního volna
• 27 000 Kč ročně, které můžete vyčerpat na životní, penzijní připojištění a na volnočasové aktivity
• Stravné ve výši 99 Kč navíc do výplaty
• Pružná pracovní doba
• Pracovní doba 7.5 hodiny
• Možnost občasného home office
• Možnost vzdělávání a zvyšování kvalifikace
• Zvýhodněné mobilní tarify
• Každoroční navyšování mezd

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

V případě, že Vás nabídka práce zaujala, neváhejte a zašlete životopis na e- mail [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Stavebnictví, technické obory

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Orientaci ve výkresové dokumentaci
• Řidičský průkaz skupiny B. aktivní řidič
• SŠ vzdělání v oblasti stavebnictví nebo v technickém oboru
• Znalost práce v AUTOCADU a v MS OFFICECH
• Orientaci v odborných předpisech ČSN EN, TPG, ČSN

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4459325  Datum zveřejnění: 3.11.2022