Mechanik údržby - příspěvek na dopravu, 25 dní dovolené + 2 dny sick day

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.12.2022
Mzdové podmínky (brutto)
Od 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zjišťování pravidelného a řádného provádění údržby
kontrola strojů, technických zařízení, dopravních prostředků, přístrojů a zařízení
- vedení požadované dokumentace
- stanovení rozsahu a způsobu opravy
- řádné provádění analýzy poruch - vyhledávání a odstranění kořenové příčiny
- práce s mechanickými, hydraulickými a pneumatickými součástmi
- podílení se na vedení technického skladu včetně inventarizace
- udržování pořádku na pracovišti
- třídění odpadu v rámci své působnosti
- dodržování systému týmové práce
- předávání a přebírání směn
- dodržování pracovních postupů
- evidence svěřené části výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Najdete u nás odpovídající mzdu včetně odměny za vykonanou práci a příspěvku na dopravu
- systém benefitů v podobě stravenek (v hodnotě 123 Kč)
- příspěvek na volnočasové aktivity v podobě benefitní karty v hodnotě 1.000 Kč na měsíc
- příspěvek na penzijní pojištění v hodnotě 1.000Kč na měsíc
- 25 dní dovolené a 2 dny SICK DAY

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jaké a dovednosti by jste měli mít:
- Střední odborné vzdělání ukončené výučním listem nebo maturitou
- prokazatelnou praxi na obdobné pozici
- máte platnou zkoušku z vyhlášky 50/1978 Sb., min. §6 (osoba znalá)
- znalost hydraulických obvodů
- znalost pneumatických obvodů
- chuť pracovat ve 4 směnném provozu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Mechanik

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4463213  Datum zveřejnění: 9.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc