Senior Servisní technik

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Dobrovíz, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Od 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zkušený SERVISNÍ TECHNIK?
Pro našeho klienta, jednu z nejznámějších společností na světě hledáme Senior Servisního Technika, jehož úkolem bude zajistit dodržování bezpečnostních předpisů a zásad a zajistit, aby preventivní údržba byla prováděna včas a ve vysoké kvalitě.

Popis pozice:
• Vedení cca 10 techniků údržby
• Vývoj programů preventivní údržby, instalace všech FC systémů
• Instalace rozvodů energie a automatizovaných MHE, balicích strojů, etiketovacích strojů
• Podpora přímého nadřízeného a dohled nad směnou v jeho nepřítomnosti
• Podpora stálého zlepšování systémů v celé síti EU
• Školení a mentoring techniků na směně
• Řízení dodavatelů

Váš profil:
• Zkušenosti s elektro/mechanickými obory
• Zkušenosti s automatizací ve složitých MHE prostředích
• Zkušenosti s instalací, údržbou a odstraňováním poruch s logikou relé
• Zkušenosti se žebříčkovými diagramy, řídicími komponenty, senzory, scannery, spouštěči motorů, relé, koncovými spínači atp.
• Základní znalost PLC řídicích systémů
• Zkušenosti s používáním CMMS (Computerized Maintenance Management Systems) pro plánování aktivní údržby a zaznamenávání úkolů
• Znalost souvisejících legislativních požadavků
• Znalost AJ a ČJ na úrovni min. B2

Nabízíme:
• 25 dní dovolené
• Příspěvky na penzijní i životní připojištění
• Stravenky
• Multisport karty
• Příspěvek na cestování, parkování
• Slevy na firemní produkty/služby
• a mnoho dalších výhod...

Zaujala Vás tato příležitost? Svůj životopis zašlete na: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Our client is the biggest technology and ecommerce company, where people can find anything they want to buy online - from A to Z -, focused in always providing an amazing customer experience.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4463607  Datum zveřejnění: 9.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc