Seřizovač svářecí linky - Nadstandartní příplatky za odpolední a noční směny

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Opava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.2.2023
Mzdové podmínky (brutto)
Od 31 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte praxi z výroby? Skvělé!
Dokončili jste průmyslovou střední a nemáte mnoho praxe? Nevadí!
Hledáte stabilní zaměstnání, kde Vám zaplatí NADSTANDARTNÍ příplatky? Tak pojďte k nám!

Co bude náplní Vaší práce?
• Obsluha svařovací linky
• Podélné svařování za pomocí technické dokumentace
• Evidence směnových výkonů či poruch
• Dodržování výrobních postupů
• Provádění základních servisních oprav
• Kontrola a měření parametrů dle technologických postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám za to nabídneme?
• Stabilní zaměstnání na HPP v KMENI společnosti
• 5 týdnů dovolené
• Bonus každý měsíc, za Vaši produktivitu
• 5,- jako NADSTANDARDNÍ příplatek za odpolední směnu
• NADSTANDARDNÍ příplatek 12,5%, za noční směnu a dalších 25%, pokud byste si chtěli něco nadpracovat přes víkend
• Roční bonusy
• Stravenkový paušál
• Bonusový systém Cafeterie
• Příspěvky na penzijní/životní pojištění
• Odměny za pracovní jubilea a mnoho dalšího

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Co bychom za to chtěli na oplátku?
• Umíte číst technickou dokumentaci
• Praxe z oblasti strojírenství VÝHODOU, stačí jen zájem, VŠE Vás rádi naučíme
• Manuální a technickou zručnost
• Zodpovědnost
• Spolehlivost a pečlivost

Odpověděl/a jste alespoň 3x ano? Super, tak pošlete Váš životopis a pojďme to probrat. Těším se!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4472497  Datum zveřejnění: 24.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 31 500 Kč/měsíc