Skladník/skladnice (ž/m) - nástup možný ihned!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Hustopeče u Brna, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychystávání a příprava materiálů ze skladů dle plánu výroby
Převoz materiálu ze skladu a odvoz hotových výrobků zpět do skladu
Starost o svěřený úsek: zásobování materiálem a přepravními obaly
Práce s čtečkou kódů, práce s VZV či paletovým vozíkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce ve 3. směnném provoze
Adekvátní mzdové ohodnocení dle zvoleného provozu
13. plat v podobě ročního bonusu
5 týdnů dovolené
Docházkový bonus
Firemní akce
Mobilní telefon se zvýhodněnými tarify nejen pro Vás, ale i Vaše blízké
Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 %
Příspěvek na stavování, závodní stravování
Příspěvek na sport a kulturu
Možné kurzy AJ
Odměny za doporučení
Očkování proti chřipce zdarma
Možnost kariérního růstu i vzdělávání
Možnost jet na pracovní stáž/zkušenost a spolupráci do zahraničí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Máte zkušenost (krátkodobě nebo i dlouhodobě) práce ve skladu? Baví Vás práce s VZV nebo čtečkou čárových kódů? Chtěl/a byste pracovat v mezinárodní společnosti? Pak je pro Vás tato práce možná "šitá přesně na míru". Neváhejte se proto ozvat, rádi se s Vámi potkáme osobně! :)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

sklad, skladování, skladové zásoby, logistika, plánování zásobování a materiálu do výroby, skladové zásoby

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ukončené SOU/SŠ vzdělání
Zkušenosti na obdobné pozici - sklad, expedice apod.
Zkušenost práce s VZV
Chuť se učit nové věci, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4481830  Datum zveřejnění: 5.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc