Vedoucí mzdové účtárny (m/ž) - 13., 14. plat

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 48 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-vedení týmu a koordinace jeho činností
-zpracování mezd a docházek zaměstnanců
-zavádění nových procesů a optimalizace stávajících

Zaměstnanecké výhody, benefity

-práci v mezinárodní stabilní společnosti
-13. a 14. plat
-25 dní dovolené
-flexibilní pracovní dobu (9:00 - 14:00 fixní část)
-home office
-vzdělávání
-příspěvek na vzdělávání
-příspěvek na stravování
-příspěvek na penzijko
-další benefity,....

Informace o náboru

Máte praxi v mzdovém účetnictví, s vedením týmu a domluvíte se anglicky?

Poté neváhejte a ozvěte se mi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme zkoušenou mzdovou účetní vedení menšího týmu 4 - 5 zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-praxe v mzdovém účetnictví
-praxe s vedením/koučováním/zaškolováním týmu
-AJ - komunikativní (min. B1) - nebát se komunikovat
-zájem pracovat v mezinárodní společnosti a ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4522195  Datum zveřejnění: 20.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 48 000 Kč/měsíc