Vedoucí plánování výroby (ž/m)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Hustopeče u Brna, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení týmu plánovačů výroby a operativních nákupčích, rozvoj týmu, efektivní rozdělení práce v rámci týmu
Odpovědnost za správnost plánování výrobních/nákupních zakázek a sledování stavu jejich plnění
Kontrola zajištění včasnosti dodávek a efektivního a plynulého výrobního toku
Stanovení priorit, včasná eskalace problémů s dodáním materiálu, kooperace při řešení reklamací
Úzká spolupráce s SCM, oddělením výroby a nákupu, případně dalšími úseky
Vést SIOP, RCCP a plánování poptávky
Zajištění dostatečného množství zásob, rezervy materiálu a dostupnost materiálu, denní sledování výkonu výroby vs. plánovaného výkonu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Flexibilní pracovní doba (pevné jádro 9:00-14:00 hod.)
13. plat, docházkový bonus
5 týdnů dovolené
Příspěvek na výborné stravování přímo u nás za symbolickou cenu
Příspěvek na sport a kulturu 1500 ročně
Očkování proti chřipce
Zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu
Firemní akce
Vánoční dárky
Příspěvek na penzijní připojištění
Odměny za doporučení zaměstnance na vybrané pozice

Informace o náboru

Zaujala Vás naše nabídka? Skvělé, v tom případě neváhejte a zašlete mi svůj strukturovaný životopis v českém nebo anglickém jazyce, a to prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den!
Běla

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Do našeho týmu hledáme novou posilu, která by se věnovala vedení skupiny lidí zajišťující operativní nákup a plánování výroby se vším všudy.
Firma se zabývá výrobou z kovových materiálů v oblasti spojovacích technologií, které dodává do celého světa. Hledáme proto pečlivého kolegu či kolegyni se smyslem pro detail a zodpovědným přístupem k práci, která se dokáže bez problémů domluvit v AJ a má praxi s řízením týmu lidí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství,automotive, výroba,plánování, nákup

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání
Přímou zkušenost jako plánovač výroby ve výrobní, optimálně mezinárodní společnosti
Zkušenost s vedením týmu a jeho rozvojem
Pokročilá znalost AJ, min B2 + komunikativní čeština podmínka!
Velmi pokročilou orientaci v rámci logistických procesů, příp. skladového hospodářství ve výrobní společnosti
Výbornou znalost MS Excel a ERP systémů
Komunikativnost, velmi dobré organizační dovednosti, analytický přístup, pečlivost, schopnost samostatného úsudku a rozhodnutí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4562290  Datum zveřejnění: 22.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc