Zkušební technik - náborový bonus 40 000 Kč - nástup pod kmen

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 36 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● zkoušení vzduchem a plynem izolovaných rozváděčů VN dle výkresové dokumentace
● práce s měřící a zkušební technikou
● provádění zkoušek a přejímek – aktivní řešení úkolů v DB, kontrola jejich plnění, odstranění drobných závad

Zaměstnanecké výhody, benefity

● nástup do kmene společnosti + nástupní bonus 40 000 Kč
● 1-2 směnný provoz od pondělí do pátku (směna 7,5 hodiny)
● nadstandardní příplatky za případný přesčas nebo odpolední směnu
● příspěvek na dopravu až 1500 Kč/ každý měsíc
● příspěvek na penzíjko (2-3 % z hrubé mzdy)
● každoroční navýšení mzdy
● dotované závodní stravování
● 5 týdnů dovolené + čerpání otcovské dovolené v rozsahu až 4 týdnů
● MultiSport karta a zvýhodněné simky s paušálem pro celou rodinu
● letní tábory pro děti a zimní lyžování pod záštitou odborů
● bonusy za zlepšováky
● velmi dobrá dopravní dostupnost MHD a parkoviště pro zaměstnance

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

výrobní společnost v Brně

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● minimálně SO se zaměřením elektro
● odborná způsobilost dle NV 194/2022 Sb. nebo vyhl. 50/78 Sb.
● důslednost, zodpovědnost, samostatnost, alespoň základní znalost IT

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4596794  Datum zveřejnění: 7.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc