Technický manažer (auto i k soukr. účelům!)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno-venkov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsícDalší součástí nabídky je bonusová složka mzdy a stravenkový paušál.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je vedení 20 členného týmu super kolektivu, rozděleného mezi oddělení údržby, projektového managementu a IT.
Ideální kandidát umí hovořit anglicky, je součástí týmu (a nejen vedoucí), má zkušenost 5 let z technické pozice, ideálně jako vedoucí údržby a rozumí, alespoň okrajově, projektovému managementu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hlavním benefitem na této pozici je automobil k i soukromým účelům. Dále nabízíme bonusovou složku k fixní mzdě, zaměstnanecké slevy na produkty, multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál a super tým srdcařů!

Informace o náboru

Pokud hledáš práci v podobném znění, určitě pošli CV! Ozvu se se zpětnou vazbou všem reakcím a třeba se zadaří najít shodu :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Mezinárodní, stabilní společnost nabízející kariérní růst všem šikovným lidem, kteří se chtějí posouvat ve své kariéře dále.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické obory, primárně strojírenství

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Předpokladem pro tuto pozici je mít smysl pro týmovou práci, mít drive a znalosti z obdobné role.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4742328  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc