Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Montážní dělnice s bonusy, nástup přímo do kmene, směny R/O

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Pardubická, Přelouč, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
132 - 154 Kč/hod.odměny, bonusy, příspěvěk na dopravu, strava zdarma, nástupní bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká tě pracovat v týmu s ostatními ženami, mít společné cíle, kterými přispíváš ke zdraví obyvatel po celém světě?

Nevadí Ti manuální práce ?
Přijď mezi nás!

Práce v čistých prostorách se zvýšenými hygienickými standarty.
Montujeme zdravotní hadicové sety, vyvážené do celého světa.

Nástup IHNED nebo dohodou, bez ubytování¨

Požadujeme:
- Práce vhodná pro ŽENY, MUŽE budeme opět nabírat v průběhu dubna
- Manuální zručnost
- Zodpovědnost
- Samostatnost
- Ochotu pracovat na 2 směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čtvrtletní bonusy
Náborový bonus 10 000 Kč
Doporuč nového kolegu, získej bonus
Strava ZDARMA
Příspěvek na dopravu do práce
Příplatky Zákoníku práce jsou samozřejmostí
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Firemní akce a vzdělávání

Informace o náboru

Kontaktujte mě prosím přes tlačítko odpovědět nebo volejte 734 444 904

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Stabilní firma vyrábějící součástky do zdravotnictví, které slouží k operacím po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4769266  Datum zveřejnění: 23.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 132 Kč/hod.