Zdraví na 1. místě? Farmaceutický operátor s bonusy

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ostravská 305/29, Opava 9, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 27 000 Kč/měsícPříplatky, závodní strava, bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

​Ráda by jsi přispěl/a ke zdraví lidstva po celém světě?
​Posilujeme tým Farmaceutických operátorů u našeho významného klienta!

​Jsi plnoletá/ý
​Máš výbornou češtinu?
​Oplýváš počítačovými a analytickými znalostmi?
​Samostatnost a logické myšlení Ti nedělají problém?
​Nevadí ti pracovat na směny ( 3 směnný provoz/ nepřetržitý provoz)?
​Plánuješ dlouhodobou spolupráci?
​Jsi spolehlivá/ý?
​Máš týmového ducha?

​ANO? Právě Tebe hledáme! :)​

- Výrobní společnost se zvýšeným hygienickými standardy
​- Obsluha poloautomatizovaných linek
​- Doplňování surovin, navažovaní, kontrola
​- Vedení dokumentace a zapisování do systému
​- Dodržování přesných výrobních procedur
​- Kontrola kvality​

Zaměstnanecké výhody, benefity

​- Zajímavé platové ohodnocení, které se odvíjí od pracovních zkušeností a šikovnosti!
​- Roční bonus 7%
​- Příplatky
​- Příspěvek na závodní stravování 82Kč/8 hodinová směna, 105Kč/12 hodinová směna
​- Dotované závodní stravování, výběr ze 4 hlavních pokrmů a mnoho dalšího
​- Dlouhodobou spolupráci v nadnárodní farmaceutické firmě
​- Pravidelný nárůst mzdy
​- 5 týdnů dovolené
​- Výborná dopravní dostupnost (vlaková zastávka 2 minuty chůze, autobusová zastávka hned vedle závodu)

​Těšíme se životopis a osobní schůzku :)​

Informace o náboru

Těšíme se na životopis

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.4.2024 (zbývají ještě 2 dny)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

FARMACEUTICKÝ OPERÁTOR v jedné z největších společností na světě! Chceš pracovat v nejmodernějším provozu? Chceš aby tvá práce měla smysl? Přidej se k nám!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Praxe na pozici/v oblasti

Operátor, farmacie, strojní

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4791222  Datum zveřejnění: 22.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc