Operátor/ka ve výrobě - práce pouze tři dny v týdnu

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
10.4.2024
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 500 Kč/měsícbonusový systém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Výroba serverů (manuální práce na výrobní lince s využitím elektrických šroubováků a scanerů).
  • Příprava a doplňování materiálu pro výrobní linky.
  • Kontrola a balení finálních výrobků pro zákazníka.
  • Jednoduchá práce ve stoje v klidném a čistém prostředí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Mzda 27.000kč
  • Pracovní doba 3 dny v týdnu 12ti hodinové směny (můžeš si vybrat NE-UT nebo ST-PA + 1 pracovní sobota v měsíci)
  • Měsíční bonus až 3.200kč
  • Nadstandartně hrazené přesčasy ve výši 100%
  • Možnost speciálního osobního ohodnocení manažerem v případě velmi dobrého pracovního výkonu
  • Půlroční a roční bonusy na základě schváleného budgetu
  • Čisté pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Pravidelné firemní akce
  • Závodní kantýna na pracovišti (snídaně, obědy)
  • Příspěvěk na stravování
  • Multisport karta za 480 Kč měsíčně
  • Zvýhodněný zaměstnanecký Vodafone tarif
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Káva na pracovišti zdarma (různá variace nápojů)
  • Vzdělání a rozvoj zaměstnance (školení v rámci pracovní doby)
  • Doprava na pracoviště zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Adecco is a global market leader in HR Services, offering solutions in Temporary Staffing, Permanent Recruitment, RPO, Global Mobility, and an endless list of tailor-made solutions designed specifically for our clients' needs. Our consultants have a unique international exposure and develop a broad field of expertise within the local market. If you are ready for a true challenge and become recruitment consultant for soon to be a TOP recruitment agency in Czech Republic, you enjoy constantly learning new skills, be part of a dynamic competitive industry, you should definitely check our offer and see what we have to offer.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Skladník

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Máte minimálně výuční list nebo maturitu
  • Ovládáte základy práce s PC
  • Praxe v oboru není nutná, uvítáme i čerstvé absolventy a vše potřebné vás rádi naučíme
  • Práce je vhodná pro muže i ženy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4792577  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 500 Kč/měsíc