SW tester/Implementátor

ADECCO spol.s r.o.

Pardubický kraj, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co můžeš očekávat?

  • Budeš naším hlavním zástupcem, který bude provádět implementace nových systémů u našich zákazníků.
  • Staneš se technickou oporou pro naše zákazníky.
  • Při realizaci projektů budeš testovat software na platformách Linux a Windows.
  • Čeká tě možnost cestování do různých zajímavých zahraničních destinací, jako je Jižní Amerika, Evropa nebo Asie.

Jak si představujeme tebe?

  • Jsi technicky zdatný, ideálně elektrotechnik nebo odborník v oblasti IT.
  • Absolvoval jsi střední školu nebo vysokou školu se zaměřením na techniku. Praxe v oboru je výhodou.
  • Máš zkušenosti s operačními systémy Windows i Linux.
  • Orientuješ se v oblasti IT (hardwaru i softwaru), sítí a komunikačních technologiích.
  • Jsi řidič a nebojíš se cestovat.
  • Máš základní znalost nějakého skriptovacího jazyka (ideálně PowerShell, Bash).
  • Seznámil ses s databázemi SQL.
  • Dobře se dorozumíš anglicky (znalost dalšího jazyka je výhodou).
  • Máš nebo můžeš mít vyhlášku 194/2022, dříve č. 50/78 Sb.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?

• Na zaučení budeš mít svého mentora, bez zaškolení tě do vody nehodíme.
• Nabízíme pružnou pracovní dobu (pevná část 9:00 - 14:00 hod.) a občasný home office.
• Možnost stravování za dotovanou cenu ve firemní jídelně.
• 25 dnů dovolené a 3 dny sick day pro zasloužený odpočinek.
• Bezplatná výuka angličtiny nebo jiných jazyků (ŠJ, FJ) v pracovní době.
• Multisport karta pro posilování a relaxaci.
• Přispíváme ti 3% z hrubé mzdy na penzijní spoření.
• Odměna až 10.000 Kč za doporučení nového kolegy.
• K dispozici máš zdarma kávu a čaj v kuchyňce.
• Parkování přímo v areálu firmy a zázemí pro cyklisty včetně zastřešené kolárny a cyklošatny se sprchou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Česká společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Zdenka Plasova
E-mail: poslat životopis
ID: 4809528  Datum zveřejnění: 16.4.2024