Švédsko - výrobný pracovník - 2.690 Eur / Mes.

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Švédsko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

​Výrobní pracovníci zaisťujú, že stroje a výrobné zariadenia sú udržiavané v dobrom stave a dostávajú služby potrebné na zamedzenie prestojov. Práca je zásadná pre udržanie optimálneho fungovania výrobných liniek.​

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Príjemná práca v čistom a pokojnom prostredí nadnárodnej spoločnosti
  • Priemerná mesačná mzda vr. príplatkov 33 000 SEK (+- 2.690 Eur). Po Švédskom zdanení 2.038 Eur
  • ZADARMO ubytovanie v jednolôžkovej izbe (vlastné sociálne zariadenie + kuchynka)
  • ZADARMO prvá letenkaa cesta z letiska
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Po skúšobnej dobe (6 mesiacov)zmluva na dobu neurčitú
  • Prístup do závodnej jedálne
  • Koordinátor na mieste
  • Možnosť nadčasov

Informace o náboru

PUSŤTE SI VIDEO:

1. https://youtu.be/P1kQ6ozFb9Q

2. https://youtu.be/xt6s3z36grg

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pre nášho klienta hľadáme šikovných a motivovaných pracovníkov na prácu v novopostavenom a modernom závode na výrobu elektro batérií v meste Skellefteå vo Švédsku.

Ide o dlhodobú spoluprácu, pri ktorej je dôležitá práca v tíme, komunikácia v anglickom jazyku a dôraz na bezpečnosť.

3 výmenná prevádzka v automatizovanej, čistej a modernej hale.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

výroba

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na tieto pozície hľadáme ako skúsených výrobných pracovníkov, tak aj tých, ktorí chcú začať novú kariéru. Ďalej musíte rozumieť základom výroby pracovného toku, prospievať v tímovom prostredí a mať schopnosť pracovať pod vysokým tlakom a krátkymi termínmi. Angličtina je firemným jazykom, preto je nutná plynulosť.
Hľadáme tímového hráča, ktorý to myslí vážne.
ANGLICKÝ JAZYK (min. B1)CESTOVNÝ PASČISTÝ TRESTNÝ REJSTRÍKSKÚSENOSŤ S VÝROBOUSKÚSENOSŤ S PRACOU V ZAHRANIČÍ (výhodou)TÍMOVÝ CHARAKTER A ZODPOVEDNOSŤ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

ID: 4814531  Datum zveřejnění: 23.4.2024