Elektroúdržbář- slaboproud, sladké benefity, I bez praxe

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
K Celnici, Opava-Vávrovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

​ledáme spolehlivého a nadšeného jedince na pozici Elektroúdržbáře ve sladké výrobě. PRAXE v oboru slaboproudu NENÍ POTŘEBA!

​Nástup přímo do kmene!

​Náplň práce:

​Preventivní elektroúdržba výrobních linek
​Zápis a vedení elektrodokumentace
​Revize
​Opravy v rámci oboru
​Vždy k dispozici kolega :)

Požadujeme:

- SO nebo SOU v oboru elektro, nebo jiném technickém zaměření
​- vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6
​- práce na směny​

Zaměstnanecké výhody, benefity

​- základní hrubá mzda AŽ 33 000,- Kč/ měsíc + bonusy a prémie ve výši až 20 % (čím víc jsi šikovný, tím víc dostaneš)
​- PRÁCE V KMENI
​- 5 týdnů dovolené + 1 den volna navíc!

​- dotované závodní stravování
​- možnost odkupu sladkostí každý měsíc
​- cafeterie a mnoho dalších benefitů
​- ZDARMA neomezená konzumace cukrovinek i pochutin
​- karierní růst​

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.5.2024 (zbývá ještě 23 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Pojďme se společně ponořit do fascinujícího světa naší společnosti, která byla založena v České republice a na Slovensku už v roce 1992. Se čtyřmi továrnami, dvěma obchodními jednotkami a centrem sdílených služeb jsme hrdými zaměstnavateli téměř 2,9 tisíce lidí. V Mondelēz International jsme stvořili mezi 17 značkami portfolio s více než 500 produkty, které zpříjemňují každodenní život našim zákazníkům.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

ID: 4817340  Datum zveřejnění: 26.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc