Можливість для людей з України

Montážní dělnice s bonusy, nástup přímo do kmene, směny R/O

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Přelouč, Přelouč, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 22 000 Kč/měsícnáborový bonus, příspěvek na dopravu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Jsi manuálně zručná/ý?
- Pečlivá/ý?
- Přesná/ý?
- Nebojíš se výzev?

1. kompletování a montáž zdravotnických pomůcek
2. obsluha automatizovaných a poloautomatizovaných strojů
3. kontrola kvality
4. práce s chemií
5. balení výrobků
6. fyzická zdatnost

- základní mzda 22 000- 27000Kč + PŘÍPLATKY A BONUSY!
- směny PO - PÁ, 8 hodinové ( 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
- VOLNÉ SVÁTKY
- ZAJISTÍME pracovní oděv a pomůcky
- ČTVRTLETNÍ BONUSY
- 5 týdnů dovolené
- STRAVOVÁNÍ ZDARMA!
- Nábor přímo do KMENE

- firemní akce a vzdělávání
- příspěvek na penzijní pojištění
- kariérní růst
- práce v čistém prostředí

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.5.2024 (zbývá ještě 15 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Zdraví pacientů je pro nás v Přelouči na prvním místě. Vyrábíme inovativní systémy hadiček typu „vše v jednom“ určené pro minimálně invazivní lékařské postupy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4819154  Datum zveřejnění: 30.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc