Technik - práce 3 dny v týdnu

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Evropská, Modřice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
14.5.2024
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní vašeho dne?

Hledáme dva typy techniků:

  • ICT + OLBS Technik má za úkol údržba testerů ICT a OLBS strojů včetně evidence stavu zařízení a náhradních dílů.
  • AOI Technik se stará o optickou kontrolu.
  • Nastavuje kritéria na stroji, aby poznal, co je vyrobeno správně a co špatně

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co můžeme nabídnout my vám?

  • Mzda 35.000kč - 45.000kč
  • Maximální výše měsíčního bonusu
  • Nadstandardně hrazené přesčasy ve výši 100%
  • Po zaučení práce pouze 3 dny v týdnu
  • Možnost speciálního osobního ohodnocení manažerem v případě velmi dobrého pracovního výkonu
  • Půlroční a roční bonusy na základě schváleného budgetu
  • Čisté pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Příspěvek na stravování 80kč/den
  • Multisport karta za 480 Kč měsíčně
  • Zvýhodněný zaměstnanecký Vodafone tarif
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Káva na pracovišti zdarma (různá variace nápojů)
  • Vzdělání a rozvoj zaměstnance (školení v rámci pracovní doby)
  • Doprava na pracoviště z centra zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Min. SŠ vzdělání v elektro oboru.
Komunikační schopnosti a schopnost se neustále učit a vzdělávat.
Znalost anglického jazyka výhodou.
Bez základních znalosti elektra (např. znát odpor) se na této pozici neobejdete

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od vás očekáváme?

  • Min. SŠ vzdělání v elektro oboru.
  • Komunikační schopnosti a schopnost se neustále učit a vzdělávat.
  • Znalost anglického jazyka výhodou.
  • Bez základních znalosti elektra (např. znát odpor) se na této pozici neobejdete.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4823267  Datum zveřejnění: 6.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc