Správa HW

ADLER Czech, a.s.

Místo práce
Lihovarská 40, Slezská Ostrava-Kunčičky, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš pracovat pro nejrychleji se rozvíjejícího výrobce reklamního textilu v Evropě?
Hledáme kolegy do našeho vývojového IT týmu ve společnosti ADLER Czech a.s.
Věnujeme se automatizaci a vývoji moderních aplikací v logistickém distribučním centru.
Jestli máš chuť se zapojit do zajímavých IT projektů, poznat nové technologie, vidět vlastní aplikace
v praxi, tak nás neváhej kontaktovat.

Co budeš jako náš kolega dělat :

Spravovat veškeré technologie a HW, které na skladě nalezneš – od PC, tabletu, přes čtečky čárových kódů, kamery, různé druhy tiskáren…
Vyhledávat a navrhovat obnovu HW vybavení, včetně jejího nastavení a instalace pro koncového uživatele.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme stabilní finanční ohodnocení,čtvrtletní a roční odměny, moderní prostředí, práci v dynamickém kolektivu, stravenky, pitný režim a ovoce zdarma na pracovišti, jazykové kurzy v místě pracoviště,
nákup firemních produktů za výhodnější ceny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme :
Chuť se učit novým věcem, spolehlivost, odpovědnost, analytické myšlení a IT povědomí, komunikativnost, systematický a důsledný přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ADLER Czech,a.s. se zabývá výrobou a distribucí značkového reklamního textilu.
ID: 3390095  Datum zveřejnění: 15.5.2018