Можливість для людей з України

Projektový manažér / Project Manager

Aduco, s. r. o.

Miesto práce
Košice, Slovensko
Termín nástupu
podľa dohody
2 800 EUR/mesiacZákladná mzda OD 2.800 Brutto, na základe skúseností a schopností kandidáta/tky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ tvorba a riadenie projektu
▪ koordinácia projektového tímu
▪ zber dát projektu a prezentácia stavu zákazníkovi
▪ plánovanie a manažment inštalácií v rámci projektu
▪ riadenie vylepšení v rámci projektu
▪ tvorba a sledovanie rozpočtu

• práca v stabilnej výrobnej medzinárodnej spoločnosti s dobrou pracovnou klímou
• možnosť sebarealizácie
• odborný a kariérny rast
• motivujúce mzdové ohodnotenie
• bonusy na základe výsledkov spoločnosti

Ak máte skúsenosť s riadením technických projektov, je pre Vás motivujúce riadiť nové projekty v prostredí medzinárodnej automotive spoločnosti, hľadáme práve VÁS.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý má dlhoročnú históriu vo svete ako dodávateľ pre automobilový priemysel, je stabilný zamestnávateľ v Košiciach s dobrou pracovnou klímou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky praxe na podobnej pozícii, skúsenosť z riadením projektov

- schopnosť efektívne viesť projektový tím
- schopnosť asertívnej komunikácie
- znalosť a praktické skúsenosti projektového riadenia
- schopnosť riešiť problémy
- AJ min. na úrovni B2/C1

Spoločnosť Aduco, s.r.o. poskytuje služby personálneho poradenstva, náboru a výberu zamestnancov ako aj rozvoja zamestnancov. Naše bohaté skúsenosti z riadenia ľudských zdrojov vo veľkých nadnárodných spoločnostiach nám umožňujú poskytovať firemným aj individuálnym klientom podporu na profesionálnej úrovni.
ID: 4431983  Datum zveřejnění: 24.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac