Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Terapeutv terapeutické komunitě
Ostatní specialisté v oblasti sociální práce (26359)

Pracoviště a kontakty
 
Firma:ADVAITA, z. ú., IČ 65635591
Pracoviště:ADVAITA, z. ú.-002, Nová Ves 55, 463 31 Chrastava
 
Vlastnosti volného místa
 
Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 14670 do 25950 Kč

Poznámka k volnému místu:Do terapeutické komunity hledáme nového kolegu/kolegyni na místo terapeuta pro terapeutickou práci s bývalými uživateli návykových látek, kteří se rozhodli pro dlouhodobou léčbu své závislosti.
Jedná se o zaměstnání na plný úvazek v nepřetržitém provozu, tzn. včetně služeb během víkendů a svátků. Do náplně práce patří odborná práce s klienty: vedení případů v rámci individuálního garantství, skupinová terapie, vedení dokumentace, zátěžové a sportovní aktivity.
V souladu se standardy odborné způsobilosti se výběr pracovníků řídí kritérii zejména v oblasti vzdělání, specializovaných výcviků a praxe.
Vzdělání: Minimální vzdělání je vyšší odborné, lépe vysokoškolské, alespoň bakalářské. Oblast vzdělání - zdravotnická (adiktologie), sociální, psychologická, pedagogická či v příbuzných oborech.
Psychoterapeutický výcvik (alespoň započatý) výhodou.
Samostatně působící pracovník má mít alespoň rok praxe v terapeutické komunitě nebo obdobném typu služeb - poradenských, terapeutických.
Uchazeči a uchazečky, pište prosím e-mail s profesním životopisem a motivačním dopisem na adresu vedoucí terapeutické komunity Bc. Pavlíny Iblové (iblova@advaitaliberec.cz).
Podrobnější informace k profilu uchazečů o místo terapeuta najdete na samostatné stránce http://advaitaliberec.cz/advaita-o-s/nabidka-zamestnani/nabidka-zamestnani-v-terapeuticke-komunite/
 
Poslední změna:2016-09-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11464880760
 

ID: 2734325   Datum zveřejnění: 23.9.2016  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.