Obchodník – veterinární lékaři (od 40.000,-kč)

  • Místo práce: Slovenská republika, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Praha
  • Informace o mzde: 35000 - 45000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce

Hledáte uplatnění ve významné mezinárodní společnosti? Chcete se stát součástí originální farmaceutické firmy, která je založená na etických hodnotách? Máte vzdělání veterinárního nebo přírodovědného zaměření? Máte praxi v obchodní činnosti a hovoříte středně pokročilou angličtinou? Pak neváhejte a využijte jedinečné příležitosti!

Významná originální farmaceutická společnost hledá pro posílení svého týmu veterinární divize kandidáta na pozici:

OBCHODNÍK – VETERINÁRNÍ LÉKAŘI (od 40.000,-Kč)

Náplň práce:

- pravidelné návštěvy veterinárních lékařů
- prezentace portfolia společnosti a plnění prodejních cílů
- úzká spolupráce s marketingovým týmem
- organizace a vedení seminářů, přednášek, účast na konferencích
- průzkumy trhu, sledování konkurence, reporting

Místo výkonu práce: Celá ČR

Požadujeme

Požadujeme:

- VŠ vzdělání, veterinární nebo přírodovědný směr
- středně pokročilá znalost anglického jazyka
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou
- zkušenosti s obchodní činností podmínkou
- ochota cestovat – region celá ČR
- řp. sk. B, znalost práce na PC

Nabízíme

Nabízíme:

- zázemí významné mezinárodní společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- automobil, telefon, notebook - i k soukromým účelům
- důkladné zaškolení (částečně v zahraničí)
- samostatná a zodpovědná práce
- možnost vzdělávání a další benefity

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce na pozici SALES REPREZENTATIVE – VETERINA? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu [email protected] Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
60200 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 1405709   Datum zveřejnění: 15.1.2013   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35000 - 45000 Kč/měsíc