Manažer konstruktérů - automotive

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Zlínský kraj, Kroměříž, Uherské Hradiště
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval jste vysokou školu technického směru, máte praxi v oblasti konstrukce plastových dílů a zkušenosti s vedením lidí? Jste technicky zdatní a domluvíte se anglicky? Rádi byste pracovali na pozici MANAŽER KONSTRUKTÉRŮ V AUTOMOTIVE ve Zlínském kraji? Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná nadnárodní výrobní společnost působící v plastikářském odvětví hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

MANAŽER KONSTRUKTÉRŮ - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • koordinace práce podřízených pracovníků
  • vedení, motivace a rozvoj týmu konstruktérů
  • školení, kontrola a hodnocení podřízených
  • vedení vývojových projektů, naceňování zakázek
  • pravidelná komunikace se zákazníky
  • spolupráce se zahraniční centrálou

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti s konstrukcí plastových produktů
  • praxi na vedoucí pozici v oblasti strojírenství
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • organizační schopnosti, spolehlivost

Nabízíme

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • závodní stravování, příjemný kolektiv
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu industry@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 2787671   Datum zveřejnění: 23.2.2017