Módní - obchodní zástupce (25-50.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Nabízený plat (hrubého): 23.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Víte, jak oslovit businessmany, top managery či úspěšné podnikatele a nabídnout jim možnost prvotřídní péče v prestižním módním salonu? Máte zároveň cit pro módu a tomu odpovídající vystupování?

Pak je tato nabídka určena právě Vám!!

Módní salon vyznačující se nejlepší kvalitou a luxusem nabízených látek a oděvů šitých na míru hledá nového člena svého týmu, který žije módou stejně jako oni, na pozici:

MÓDNÍ - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (25-50.000,- Kč)

Náplň práce

  • vyhledávání a oslovování nových zákazníků (z řad top managementu, businessmanů, politiků)
  • péče o stávající klienty
  • příležitostná účast na společenských akcích, veletrzích
  • kompletní vedení zakázek svých klientů
  • odborné poradenství v oblasti módy

Požadujeme

  • alespoň SŠ vzdělání
  • prokazatelné obchodní dovednosti
  • reprezentativní vystupování
  • cit pro módu a zájem o novinky v této oblasti
  • nadstandardní komunikativní dovednosti a proklientský přístup

Nabízíme

  • práci v prestižním módním salonu
  • možnost uplatnit své obchodní dovednosti a kariérně růst
  • podíl na zisku z prodejů
  • 4 týdny dovolené
  • odborné školení v oblasti módy
  • práci na plný nebo zkrácený úvazek
  • nástup možný IHNED (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: centrum Prahy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis společně s aktuální fotografií na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 2806563   Datum zveřejnění: 8.8.2017