Manažer defektoskopie

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Pardubický kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsou pro Vás kapilárová, ultrazvuková či magnetická metoda dobře známé pojmy a v oblasti defektoskopie již máte nějaký ten pátek praxe za sebou? Máte v této oblasti i profesionální zkoušky, a navíc k tomu ambice se posunout i na vedoucí místo?

V tom případě nám napište mail s přiloženým životopisem, a mi Vás na základě jej kontaktujeme, a pobavíme se o této jedinečné příležitosti.

MANAŽER DEFEKTOSKOPIE

Náplň práce

  • Vedení oddělení NDT na 3 provozech strojírenské firmy
  • Odborný dohled nad metodikou pro kapilární, magnetické, radiografické i ultrazvukové testování
  • Vyhodnocování měření a zajištění preventivních opatření pro minimalizaci vad v budoucnu
  • Analýza možného výskytu a vlivu vad (FMEA)
  • Jednání s externími subjekty včetně kontrolních orgánů státní správy

Požadujeme

  • Minimálně maturitu z technického oboru
  • Odborné zkoušky z PT, UT, RT, MT nutností
  • Znalost norem pro svařování výhodou
  • Znalost zákona týkajícího se jaderných zařízení výhodou

Nabízíme

  • K fixní mzdě výraznou bonusovou složku
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování ve firmě za cenu 20 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 500 Kč.
  • Firemní program levných telefonních tarifů
  • Vítáme především kandidáty ze Šumperska a Olomoucka
  • Možnost výhodného ubytování pro uchazeče z jiných region

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 2924527   Datum zveřejnění: 11.8.2017