Vedoucí logistiky (65-80.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň - město
  • Nabízený plat (hrubého): 65-80.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.10.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci na pozici VEDOUCÍ LOGISTIKY na Plzeňsku? Máte zkušenosti s interní i externí logistikou? Domluvíte se perfekntě anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Výrobní společnost hledá vhodného uchazeče na pozici:

VEDOUCÍ LOGISTIKY (65 - 80.000,- Kč)

Náplň práce

  • Plánování a organizace logistiky
  • Neustálé zlepšování logistických procesů
  • Komunikace s ostatními odděleními ve firmě
  • Zavádění změn v logistických procesech
  • Na starosti logistiku v celém závodě

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • Předchozí praxi na vedoucí pozici
  • Zkušenost s řízením logistiky
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti působící na mezinárodní úrovni
  • Motivující platové ohodnocení
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Hrazené stravování
  • Příspěvek na pojištění

  • Místo výkonu práce: Plzeňsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 2951723   Datum zveřejnění: 7.8.2017