Výrobní inženýr - absolvent (30-35.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Praha - východ
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30-35.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.02.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte po ukončení VŠ uplatnění v automobilovém průmyslu? Vystudoval/a jste VŠ technického směru a domluvíte se anglicky? Jste technický typ?

Pokud ano, neváhejte nám poslat životopis!

VÝROBNÍ INŽENÝR - ABSOLVENT (30-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Návrh konstrukčních řešení
  • Spolupráce s technologickým, nákupním a
výrobním oddělením
  • Zodpovědnost za navrhnutá řešení
  • Tvorba výkresové dokumentace

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Komunikativnost a aktivní přístup
  • Technické myšlení
  • Flexibilitu a schopnost týmové práce

Nabízíme

  • Možnost karierního růstu
  • Práci pro nadnárodní úspěšnou společnost
  • Roční odměny
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 2964516   Datum zveřejnění: 13.12.2017   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30-35.000,- Kč