Bezpečnostní technik - výrobní podnik (45 - 60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): 45.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte praxi na pozici technik BOZP a PO ve výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky? Pak jste pro nás ideální kandidát!

Mezinárodní výrobní společnost v Brně hledá nového kolegu na pozici:

BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK - VÝROBNÍ PODNIK (45 - 60.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění administrativy k dokumentaci BOZP a PO
  • Spolupráce s odděleními napříč celou společností
  • Zpracování analýz prevence a rizik ve výrobě
  • Spoluúčast při kontrolních auditech
  • Zpracovávání pravidelného reportingu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - obor bezpečnostní inženýrství
  • Praxi v oboru min. 3 roky
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Orientace v normách ISO
  • Komunikativnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní i životní pojištění
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Místo pracoviště Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce v Brně? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 2997773   Datum zveřejnění: 18.9.2017