Vedoucí úseku plánování (40-65.000,- Kč)

  • Místo práce: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v plánování výroby? Rád vedete a motivujete tým a umíte si prosadit svůj názor? Angličtina je pro Vás druhým jazykem a hledáte novou příležitost na Vysočině na pozici VEDOUCÍ ÚSEKU PLÁNOVANÍ? Pak už dále neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

VEDOUCÍ ÚSEKU PLÁNOVÁNÍ (40-65.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení týmu plánovačů
  • Zodpovědnost za plnění plánů a kontrola skladových zásob
  • Zajištění spokojenosti zákazníků a hlídání plnění dodávek
  • Optimalizace zásob, plnění KPI
  • Práce v SAP a AutoCAD
  • Vytváření plánů pro kalkulace, reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření, logistika výhodou)
  • Praxi na vedoucí pozici v plánování, logistice
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenost s vedením lidí podmínkou
  • Znalost práce v ERP systému, AutoCAD
  • odolnost vůči stresu, schopnost argumentovat

Nabízíme

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Motivující mzdové ohodnocení s bonusy
  • Příspěvek na dojíždení i na relokaci
  • Příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
  • Možnost pružné pracovní doby, dovolenou navíc
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3023569   Datum zveřejnění: 31.7.2017