Operátor výroby (19 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 19.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání chemického či technického směru? Jste fyzicky zdatní a zodpovědní? Láká Vás práce s moderním technologickým zařízením? Chcete pracovat ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí v oblasti chemie?

Pokud ano, je pozice OPERÁTOR VÝROBY pro Vás ta pravá! Chemická společnost se silným postavením na trhu rozšiřuje výrobu a do svého týmu pracovníků hledá vhodné kandidáty na pozici:

OPERÁTOR VÝROBY (19 000 Kč)

Náplň práce

  • obsluha výrobních zařízení
  • provádění kontroly zařízení
  • provádění drobných servisních zásahů
  • práce ve dvousměnném nepřetržitém provozu

Požadujeme

  • alespoň SOU zakončené výučním listem
  • fyzickou zdatnost a zodpovědný přístup
  • manuální zručnost a ochota učit se novým věcem
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • týden dovolené navíc, firemní akce
  • možnost zvýhodněného stravování
  • možnost využití zvýhodněného tarifu na telefon
  • příspěvek na penzijní připojištění

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce OPERÁTOR VÝROBY? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3045467   Datum zveřejnění: 22.1.2018