Pracovník chemické výroby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 19.000,- Kč - 19.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás práce v chemické výrobě? Chcete pracovat s moderním zařízením? Hledáte stabilní pracovní místo ve firmě s mnohaletou tradicí ve svém oboru?
Ano? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Chemická společnost se silným postavením na trhu rozšiřuje výrobu a hledá právě Vás na pozici:

PRACOVNÍK CHEMICKÉ VÝROBY (19 000 Kč)

Náplň práce

  • obsluha výrobních zařízení
  • kontrolování technologických zařízení
  • provádění drobných servisních zásahů
  • práce ve dvousměnném nepřetržitém provozu

Požadujeme

  • SOU chemického, nebo technického směru
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • fyzickou zdatnost a manuální zručnost
  • zodpovědný přístup a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • možnost zvýhodněného stravování
  • týden dovolené navíc, firemní akce
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněný telefonní tarif

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení dle § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centre a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420773799243
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3055862   Datum zveřejnění: 29.8.2017