Dělník montáže (21 - 25.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: celá ČR, Jihomoravský kraj, Brno-venkov
  • Nabízený plat (hrubého): 21.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou práci? Jste manuálně zruční a chcete pracovat v moderním pracovním prostředí? Pak jste pro nás ideální kandidát!

Významná výrobní společnost hledá pracovníka na pozici:

DĚLNÍK MONTÁŽE (21 - 25.000 ,- Kč)

Náplň práce

  • Montáž strojů a zařízení
  • Odpovědnost za kvalitu odvedené práce
  • Dodržování technologických i bezpečnostních postupů
  • Související manuální činnosti
  • Práce ve 3směnném provozu

Požadujeme

  • Dokončené minimálně SOU vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici - výhodou
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • Manuální zručnost a spolehlivost
  • Zodpovědný přístup a chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Místo výkonu práce: Brno - venkov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu elektro@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3078701   Datum zveřejnění: 5.9.2017