Mechatronik – seřizovač (pro absolventy)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 21.000,- Kč - 23.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte elektrotechnické vzdělání? Jste manuálně zruční?

Rádi byste pracovali v týmu ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí na Domažlicku?

Jestliže jste odpověděli ano, tak nám zašlete svůj životopis!

Pro posílení našeho týmu hledáme kolegu na pozici

MECHATRONIK – SEŘIZOVAČ (POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY)

Náplň práce

  • údržba PLC systémů
  • elektroúdržba jednoúčelových strojů a přípravků
  • podílení se na automatizaci pracovišť
  • úzká spolupráce s výrobou

Požadujeme

  • vyučení v elektro
  • výhodou je platná vyhláška 50/78 Sb. (společnost umožňuje proškolení)
  • ochotu pracovat na dvě směny (volný víkend)
  • technické myšlení, pečlivost, pracovitost
  • zájem se vzdělávat

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností – každoroční navyšování mzdy
  • plně hrazené stravování
  • týden dovolené navíc
  • firemní akce
  • další firemní benefity

  • pracoviště: Domažlicko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3095288   Datum zveřejnění: 28.7.2017