Samostatný konstruktér (45-60.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: České Budějovice
  • Nabízený plat (hrubého): 45 - 60.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.10.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte bohaté zkušenosti s konstrukcí? Vystudoval jste SŠ nebo VŠ, technického zaměření? Domluvíte se dobře anglicky? Je pro Vás řešení problémů výzva, samostatně uvažujete a dokážete se rozhodnout? Hledáte zázemí silné mezinárodní společnosti, která si váží svých zaměstnanců a nabízí velmi zajímavé benefity?

Ano? Tak se chopte této pracovní šance a zašlete mi svůj životopis!

Významná výrobní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

SAMOSTATNÝ KONSTRUKTÉR (45-60.000,- Kč)

Náplň práce

  • 3 D modelace
  • Úprava výrobků dle požadavků zákazníka
  • Ověřování funkčnosti nových konstrukčních návrhů
  • Provádění změn v technické dokumentaci

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost konstrukčních programů (Inventor výhodou)
  • Prokazatelnou praxi v oblasti konstrukce
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Zajímavou a perspektivní práci
  • Možnost se profesně rozvíjet
  • Nové a příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvky na stravování

  • Místo výkonu práce: České Budějovice

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3097356   Datum zveřejnění: 21.8.2017