Mistr s angličtinou (40-45.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 40 - 45.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.10.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s vedením týmu ve výrobě? Dokážete se velmi dobře orientovat v technické dokumentaci a domluvíte se dobře anglicky? Jste komunikativní a organizačně schopný? Potom jste ten pravý člověk pro tuto pozici!

Zahraniční strojírenská společnost zabývající se zakázkovou výrobou hledá do svého týmu kolegu na pozici:
MISTR S ANGLIČTINOU (40-45.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení kolektivu operátorů a předáků ve výrobě, jeho koordinace
  • Nastavení parametrů výroby dle požadavků vedoucího výroby
  • Práce s výrobním plánem, reporting výroby a neshod na svěřeném úseku
  • Spolupráce s vedoucím výroby, mistry
  • Zodpovědnost za efektivitu výroby, dohled na kvalitu a produktivitu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ (technického zaměření)
  • Zkušenosti ve výrobě s vedením osob
  • Angličtinu na pokročilé úrovni
  • Zkušenost s programem SAP
  • Schopnou, odpovědnou a stresu odolnou osobnost

Nabízíme

  • Práci ve stabilní a rozrůstající se společnosti
  • Příspěvek na dopravu
  • Atraktivní mzdové podmínky včetně motivačního osobního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Obědy a nápoje zdarma

  • Místo výkonu práce: Plzeňsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3098977   Datum zveřejnění: 21.8.2017