Senior účetní (30-40 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání ekonomického směru a zkušenosti z pozice Účetní? Jste analytický typ s organizačními schopnostmi a je na Vás spolehnutí? Bez problému se domluvíte anglicky nebo německy a rádi komunikujete s lidmi? Hledáte zajímavou práci, která Vám nabídne stabilní zázemí a příjemné prostředí?

Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici:

SENIOR ÚČETNÍ (30-40 000 Kč)

Náplň práce

  • vedení účetnictví v souladu s platnou legislativou
  • zpracování daňových přiznání a podkladů pro další daně
  • příprava měsíčních a ročních uzávěrek
  • zpracování analýz, evidence majetku a kontrola rozpočtu
  • komunikace s centrálou společnosti bankami a auditory

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání – obor: ekonomika/účetnictví
  • alespoň 3 roky zkušeností z pozice Účetní
  • aktivní znalost anglického nebo německého jazyka (úroveň B1 a výš)
  • analytické a organizační schopnosti, zodpovědnost a dobrou argumentaci
  • znalost práce v programu MS Excel a SAP

Nabízíme

  • zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
  • dotované stravování, 5 týdnů dovolené
  • bonusy k výročí ve společnosti
  • prostor pro další profesní rozvoj, jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce SENIOR ÚČETNÍ? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Drábková
Tel.: +420773799243
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3115896   Datum zveřejnění: 1.9.2017