Administrátor windows serverů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s technickou podporou a správou serverů? Mluvíte plynně anglicky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, kde se můžete dále odborně vzdělávat? Pak nám zašlete Váš životopis.

ADMINISTRÁTOR WINDOWS SERVERŮ

Náplň práce

  • Monitorování prostředí infrastruktury
  • Samostatné řešení problémů a requestů
  • Komunikace se zahraničními uživateli
  • Práce v souladu s implementovanými procedurami a procesy
  • Tvorba reportů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT
  • Zkušenosti z oblasti správy Windows serverů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Všeobecné znalosti v oblasti IT infrastruktury
  • Zkušenosti v rámci správy sítí výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou a pestrou práci v oblasti IT
  • Vzdělávací programy v ČR i v zahraničí
  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní a životní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Práci v příjemném pracovním prostředí
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely

  • Místo pracoviště: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3142337   Datum zveřejnění: 28.7.2017