Procesní inženýr s AJ (až 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kolín, Hradec Králové, Jičín
  • Nabízený plat (hrubého): 30.000 Kč - 40.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání v technickém oboru a hledáte novou pracovní výzvu? Domluvíte se anglicky a troufnete si i na firemní jednání v angličtině? Pracoval/a jste někdy na zlepšení procesů ve výrobní společnosti?
Pokud ano, tak jste pravděpodobně ten/ta, koho hledáme!
Mezinárodní výrobní společnost s prestižním postavením Vám nabízí jedinečnou příležitost stát se součástí jejich kolektivu na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR S AJ

Náplň práce

  • kontrola a plánování obsazení výrobních linek
  • sledování kompletního výrobního procesu
  • řízení a podpora pracovního týmu
  • zastupování manažera výroby po dobu jeho nepřítomnosti
  • tvorba a kontrola technické dokumentace

Požadujeme

  • dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání – ideálně technické zaměření
  • praxi na podobné zkušenosti
  • schopnost domluvit se anglicky
  • výborné technické myšlení
  • dobré logické myšlení

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • motivující finanční ohodnocení + výkonnostní prémie
  • příspěvek na stravování
  • zázemí prosperující společnosti
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3142890   Datum zveřejnění: 11.9.2017