Administrativní pracovník i pro absolventy (20-30.000,- kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete začít svoji kariéru v oblasti logistiky a nákupu? Komunikace v angličtině se zahraničními obchodními partnery a přepravci pro Vás není problém?

Pak hledáme právě Vás!!

Významná česká obchodní společnost s mezinárodním přesahem hledá nového kolegu na pozici:

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK i pro absolventy (23-33.000,- Kč)

Náplň práce

  • komunikace se zahraničními externími přepravci a dodavateli
  • dojednávání smluvních podmínek
  • zpracování objednávek a vystavování faktur
  • sledování toku zboží od nakládky u dodavatele po doručení na sklad
  • hlídání skladových zásob
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyka na středně pokročilé úrovni (písemná i ústní komunikace)
  • MS Office – uživatelskou znalost
  • komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • práci v moderním prostředí
  • příležitostnou práci z home office
  • jazykové kurzy
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Nová Bystřice

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8
Poslat společnosti životopis