Technik elektro - jedna směna

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Vyškov
  • Nabízený plat (hrubého): 23-27.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Zajímáte se o elektroniku a chcete mít při práci zodpovědnost za celý produkt od začátku až do konce? Chcete být svým pánem a začátek a konec pracovní doby si volit sám?

Pak neváhejte, chopte se této šance a zašlete mi svůj životopis!

Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

TECHNIK ELEKTRO (23-27.000,-)

Náplň práce

  • Montáž a testování strojů
  • Spolupráce při řešení vzniklých problémů z hlediska elektra
  • Vedení evidence
  • Spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ obor elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5
  • Anglický jazyk na úrovni orientace v technické dokumentaci
  • Aktivního člověka, který se zajímá o elektro a mechaniku
  • Týmového hráče

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu
  • Možnost vycestovat do cizích zemí

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3147569   Datum zveřejnění: 1.8.2017