Lean specialista - Continuous improvement

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Vyškov
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se podílet na zlepšování procesů ve výrobní společnosti? Ovládáte nástroje štíhlé výroby, jste analytik a flexibilní člověk, který se nebojí nových výzev? Chcete aktivně využívat anglický jazyk a pracovat na velmi zajímavých projektech pro jednu z nejúspěšnějších společností v Jihomoravském kraji?

Pokud chcete novou pracovní výzvu, tak mi zašlete svůj životopis a začněte pracovat jako LEAN SPECIALISTA - CONTINUOUS IMPROVEMENT!

Náplň práce

  • Sběr dat a mapování procesů
  • Řízení procesů mezi zaměstnanci
  • Provádění analýzy procesních výkonů
  • Zlepšování procesů
  • Změnová řízení a zaškolování v oblasti zlepšování
  • Zlepšování kvality 5S, Aglie apod.

Požadujeme

  • VŠ strojírenského oboru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s 5S, Lean, Six Sigma
  • Schpnost vést projekty
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Komunikační dovednosti a analytické myšlení

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost absolvování jazykových kurzů
  • Příspěvky na pojištění
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příspěvky na stravování
  • Podporu při sportu

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3147579   Datum zveřejnění: 1.8.2017