Mistr pro kontrolory - Vysočina (40.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vysočina, Kraj Vysočina
  • Nabízený plat (hrubého): 35 - 40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.12.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte zajímavou perspektivní práci? Máte zkušenost s vedením zaměstnanců? Máte vzdělání technického směru? Chcete pracovat pro úspěšnou společnost, která si váží svých zaměstnanců? Pokud ano, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Úspěšná výrobní společnost sídlící na Jihlavsku přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici MISTR V OBLASTI KVALITY (35-40.000,- Kč)

Náplň práce

  • Řízení kvality na svěřeném úseku výroby
  • Koordinace menšího počtu lidí
  • Řešení reklamací
  • Spolupráce na nových projektech
  • Školení pracovníků na pokyny kvality

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenost s oblasti kvality
  • Angličtinu/němčinu na mírně až středně pokročilé úrovni
  • Zkušenost s vedením menšího počtu zaměstnanců
  • Aktivní, komumunikativní a asertivní osobnost

Nabízíme

  • Možnost odborného růstu
  • Jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodocení (13. a 14. plat)
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Jihlava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Veronika Bednářová, DiS.
Tel.: +420773792660
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3148222   Datum zveřejnění: 22.9.2017