Procesní inženýr

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubický kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Absolvovali jste alespoň střední školu chemického, textilního, či polygrafického zaměření a láká Vás práce v mezinárodním kolektivu, kde si budete moct pocvičit anglický jazyk? Máte zkušenosti s procesním řízením výroby? Rádi byste pracovali v nadnárodní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru?
V tom případě hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Máme pro Vás pracovní nabídku na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR (od 25.000,-Kč)

Náplň práce

  • plánování výrobních procesů a technologií
  • optimalizace výrobního procesu
  • zhotovení výrobní dokumentace
  • kontrola a hlídání „slabých“ míst projektu
  • realizace změnového řízení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • adekvátní zkušenosti z výrobní firmy
  • znalost technických procesů
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • spolehlivost, pracovitost, samostatnost

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • závodní stravování
  • rozvoj a vzdělávání zaměstnanců
  • místo výkonu práce: Pardubický kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3149160   Datum zveřejnění: 3.8.2017