Manažer výroby - automotive

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Upadli jste do stereotypu? Chcete změnu, cítíte potřebu naplno využít svůj potenciál? Toužíte se dostat k automotive výrobě? Mluvíte plynně anglicky?

HLEDÁM PRÁVĚ VÁS!

Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v Brně, hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

MANAŽER VÝROBY - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • Zodpovědnost za chod výroby, její plánování, organizaci - sériová výroba
  • Řešení technických problémů
  • Schvalování technologických postupů, nákupu nových strojů, klíčových dodavatelů ...
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi ve vedení strojírenské výroby
  • Komunikativní znalost angličtiny – PODMÍNKOU
  • Samostatnost, spolehlivost, loajálnost

Nabízíme

  • Stabilní a mezinárodní prostřední výrobní společnosti
  • Dovolenou navíc
  • Dynamický kolektiv a prostředí
  • Další benefity

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3151383   Datum zveřejnění: 8.8.2017